Villa MagnoliaSerdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z noclegów w Villi Magnolia, która położona jest w zacisznej ulicy  w samym centrum Oświęcimia, u wylotu ul. Knycza z Rynku Głównego w kierunku Bulwarów nad rzeką Sołą. Życzymy przyjemnego pobytu i niezapomnianych wrażeń!

W obecnej chwili oferujemy pokoje usytuowane na parterze, z dostępem do dużego tarasu, który z pewnością umili Państwu pobyt na świeżym powietrzu.

Każdy pokój wyposażony jest w TV z płaskim ekranem, prywatną łazienkę z prysznicem i WC, papier toaletowy, mydło, suszarkę do włosów, ręczniki, pościel, szafę, stół, krzesła oraz czajnik bezprzewodowy.

Doba noclegowa rozpoczyna się o 15.00 a kończy o godzinie 10.00 dnia następnego.

Płatność za nocleg tylko gotówką po przyjeździe  na miejsce. Rezerwację gwarantujemy jeżeli na konto zostanie wpłacony zadatek w wysokości 100% wartości pierwszej doby pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem doby noclegowej lub w przypadku nie pojawienia się gościa w obiekcie, zaliczka przepada.

Parking: Przy budynku znajduje się parking miejski odpłatny (od pn-pt w godz.8.00 – 18.00), natomiast w odległości 50m na ul. Bulwary nad rzeka Sołą, znajduje się parking bezpłatny.

Komunikacja: do najbliższego przystanku autobusowego jest niespełna 400m skąd dojechać można bezpośrednio autobusem do Muzeum Auschwitz-Birkenau, na dworzec PKP, a także do Krakowa, Katowic, Wadowic i Zatora.

Z uwagi na doskonałą lokalizację, na miejscu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, oraz sklepy.